Ohlédnutí za Nocí kostelů 2021

V pátek 28. května se opět v mnoha kostelích u nás rozezněly zvony při příležitosti Noci kostelů. Po delší době se návštěvníci mohli přijít pokochat krásami fulneckého barokního chrámu Nejsvětější Trojice, který prošel nedávno rozsáhlou rekonstrukcí. Poklidnou atmosféru večera doprovázely tóny varhan, návštěvníci mohli zapálit svíčky a napsat své prosby.

Ve fulnecké farnosti se také několik desítek odvážných poutníků vydalo na kole i pěšky mezi kapkami deště po stopách kapliček. Děkujeme místním skautům a jejich přátelům za pomoc při organizaci a všem návštěvníkům za milá setkání. Letošní netradiční verze pod širým nebem se líbila natolik, že bychom rádi do programu příští Noci kostelů opět zařadili trasu po místních sakrálních památkách.  

Fotogalerie 28. 5. 2021: Noc kostelů, Fulnek | Člověk a Víra (clovekavira.cz)

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.