Misijní neděli budeme slavit 24. října

V letošním roce připadne světový den misií na 24. října. V naší farnosti je dlouholetou tradicí oslavit společně s celým světem tzv. misijní neděli, kdy své modlitby a dary obracíme směrem k potřebným v rozvojových zemích.

Rádi bychom opět vyzdobili naše kostely, s dětmi připravili pestrobarevné misijní průvody během mše svaté. Budete si moci zakoupit také čaje, čokoládu nebo kávu z produkce zemědělců z rozvojových zemí pod značkou Fair Trade a Misijní kalendáře.

Misijní koláče letos bohužel rušíme, snad příští rok…

Pokud byste se chtěli zapojit do příprav, kontaktujte prosím:

  • Tondu Svobodníka ve Fulneku
  • Ivu Vitoulovou v Děrném
  • Terku Hrabálkovou v Lukavci

Křesťan má na základě svého křtu uskutečňovat misijní povolání a tak šířit radost Božího království. Misijní neděle je pro nás šancí ukázat lásku a solidaritu s bratry a sestrami ve světě, kteří sdílejí naši víru.

Missio – Papežská misijní díla

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.