Do Fulneku se sjedou řeholníci a řeholnice z celé diecéze

Na svátek Uvedení Páně do chrámu (lidově Hromnice), který připadá na 2. února, se celosvětově oslavuje „Den zasvěceného života“. Také v naší Ostravsko-Opavské diecézi oslaví řeholníci a řeholnice tento svátek společným setkáním. Otcové biskupové pozvali tuto sobotu 5. 2. 2022 zasvěcené osoby z celé diecéze do naší farnosti. V kostele Nejsvětější Trojice zahájí své setkání v 10 hodin mší svatou s obnovením řeholních slibů, přednášku uslyší z úst p. Jana Szkandery, prostor bude i na pozvánky, sdílení a krátkou adoraci.

Ke společné modlitbě zveme také všechny věřící, farníky a ministranty.

https://doo.cz/posledni-zpravy/5277-do-fulneku-prijedou-reholnici-a-reholnice-z-cele-dieceze.html

25. světový den zasvěcených osob – Církev.cz (cirkev.cz)

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.