V naší farnosti se připravuje na 1. svaté přijímání 13 dětí

Veronika, Lucie, František, Amálka, Štěpán, Maxmilián, Pavlína, Matěj, Jana, Štěpán, Michal, Karolína a Miriam. To jsou jména dětí ze třetí třídy, kteří letos přistoupí k prvnímu svatému přijímání. Děti a jejich rodiče čeká deset středečních přípravných setkání s otcem Janem, během nichž si budou povídat o křtu, desateru, svědomí a hříchu, svátosti smíření, o Pánu Ježíši jako vzoru života a Eucharistii. Nebude chybět přednáška hosta jen pro rodiče jako příprava na Velikonoce.

Celá příprava v kostele i v rodinách povede k velké slavnosti – prvnímu svatému přijímání, které se ve Fulneku uskuteční 6. neděli velikonoční – 22. 5. 2022.

Prosíme o modlitbu za tyto děti i jejich rodiny.

S přípravou dětí pomáhá otci Janovi Lenka Daňová.
Na prvním setkání jsme si připomněli svátost křtu.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.