Pojeď v srpnu na celostátní setkání mládeže!

Mladí přátelé, milé rodiny, bratři a sestry,
v srpnu tohoto roku od 9. do 14. pořádáme Celostátní setkání mládeže. Ty dívko a chlapče, kteří zvažujete, zda na setkání jet, neváhej a přihlas se. Zaručit Ti můžeme živé společenství s Kristem, posílení víry a mnoho kulturního programu. Nechceš jet jen jako účastník? Přípravné týmy stále hledají pomocníky.


Mladé rodiny, Vás zveme na sobotní program pro rodiny 13. srpna. Vybrat si můžete z dopolední katecheze, mše svaté, koncertu kapely SBM a stanovišť pro Vaše ratolesti.


Vás starší a ostatní farníky, moc prosíme o modlitbu za Ducha Svatého pro organizátory, za celé setkání a účastníky.

Hlavní programy bude vysílat Tv NOE a radio Proglas. Můžete tak být ve společenství s Pánem a s námi touto formou. Přihlášky, informace o všech programech a jejich vysílání médii naleznete na stránkách: https://celostatnisetkanimladeze.cz/.


Za vzájemnou pomoc, novou evangelizaci v naší milé České republice a za modlitbu děkuje a žehná
biskup Pavel Posád, delegát pro mládež při České biskupské konferenci a o. Kamil Strak ze Sekce pro mládež spolu s organizačním týmem CSM HK

Celostátní setkání mládeže se koná jen jednou za pět let, tak to nepropásni a přijeď!

„Časy se mění a člověk v nich. Život je veliký dar a co s ním udělám záleží jenom na každém z nás“