Farní volejbalový turnaj ovládl tým z Děrného

Poslední červencovou neděli se sešli hráči a jejich fanoušci na již čtvrtém ročníku farního volejbalového turnaje. Tentokrát se podařilo vyzrát na nepřízeň počasí a zápasy byly odehrány v místní sokolovně. Týmy byly letos velmi vyrovnané a za velké podpory fanoušků jsme mohli sledovat skvělé výkony.

Po velkém boji do finále nakonec těsně proklouzly týmy Děrného a Fulneku, o třetí místo se utkaly družstva Stachovic a Lukavce. Ve finále ovládlo první set Děrné, ale Fulnek se jen tak nedal a po sérií nechytatelných podání otce Jendy ovládl druhou sadu. Rozhodující set však nakonec rozhodl ve prospěch celku z Děrného, které vyhrálo turnaj již potřetí a příští rok se postará o jeho pořádání. Bronzovou medaili získal nakonec Lukavec a Stachovice se umístily na čtvrtém místě.

Protože se počasí nakonec umoudřilo, mohli jsme zakončit vydařený turnaj posezením a sdílením zážitků na farní zahradě. Děkujeme všem, kteří si přišli zahrát i fandit za přátelskou atmosféru a za poskytnutí útočiště v sokolovně. Předběžně je další turnaj naplánován na neděli 30. července 2023. Budeme se opět těšit!

Pokud by si chtěl někdo s námi zahrát i přes rok, hrajeme každou neděli od 18 hodin momentálně na farní zahradě, v případě deště v sokolovně. Informace u otce Jozefa.