Fotbalový turnaj za účasti 2 týmů z naší farnosti

Stejně jako před rokem se v čerstvé vánoční atmosféře uskutečnil další ročník tradičního fotbalového turnaje v Ostravě. Na hřišti sváděly boje celkem čtyři týmy, z toho dva byly z naší farnosti: Fulnek – mladí, (Jirka K., Vašek G., Ondra M., Vojta L., Matěj D.) a Fulnek – staří (Pavel D., Jarda V., Zdeňa G., Tomáš E., Ondra Č., Vašek L.). Těžko říct, kde se stala chyba, ale obhájci loňského prvenství tým Fulneku mladých skončil až na čtvrtém místě (pro jistotu se nevyfotil. Třetí skončil Hella tým, titul vybojoval tým Ostravy a zkušený tým Fulnek – staří vybojoval krásné stříbrné místo. Děkujeme všem borcům za reprezentaci naší farnosti, přejeme, ať se brzy zahojí všechna zranění a budeme se těšit na zprávy z dalšího turnaje. Ten by se měl pravděpodobně na jaře uskutečnit v areálu Dona Bosca v Ostravě.