Tříkrálová sbírka – rekordní výtěžek, děkujeme!

Rekordní výtěžek letošní Tříkrálové sbírky v naší farnosti:

226 126 Kč

V roce 2022 jsme vybrali 178 702 Kč.

DĚKUJEME VŠEM MALÝM I VELKÝM KOLEDNÍKŮM NA FULNECKU!👑👑👑🌟Děkujeme, že ochotně přicházíte do všech domácností, které jsou vám ochotny otevřít dveře: v Děrném, Jílovci, Jerlochovicích, Jestřábí, Kunčicích, Lukavci, Pohořílkách, Stachovicích, Vlkovicích, ve Fulneku i v obci Vrchy!🌟

Děkujeme vám, dárci, kteří jste na koledníky milí, usmějete se, nabídnete jim třeba čaj nebo sladkost, anebo jim umožníte jít na toaletu😉🌟

S určitým dojetím sleduji, jak někteří koledníci chodí pravidelně již od doby, kdy se sami začali učit chodit (anebo jezdili koledovat v kočárku) a teď je jim 15, 25 a více let a opět jdou, protože v tom vidí smysl a šíření dobra… (i když se jim nechce)🌟 Děkujeme všem, kteří kromě své vesnice chodí pravidelně i Fulnek. Letos navíc ještě mnoho z nich hrálo na Tříkrálovém koncertě v Děrném. Takže 3 dny v plném zápřahu! Díky, děcka, jste BOŽÍ!🌟

Kéž tato spolupráce a dílo, které zaštituje Charita Odry, přinese do našeho města a vesnic pokoj, mír a důstojný život každému člověku!❤️

Lenka Daňová

Rádi bychom připojili také velké poděkování všem kteří se zasloužili o organizaci tříkrálové sbírky a Tříkrálového koncertu. Zvláště pak Peťovi Daňovi, který to i přes letošní „rýmečku“ nevzdal a vše koordinoval a jeho ženě Lence Daňové!!! Děkujeme a těšíme se opět příští rok!!!

Rozdělení Tříkrálové sbírky 2023

65% připadá na činnost Charity Odry
15% na projekty Diecézní charity ostravsko-opavské
10% na humanitární pomoc v zahraničí
5% na podporu projektů Charity Česká republika
5% je v souladu se zákonem určeno na režie sbírky

Záměry Charity Odry na využití sbírky: 

(65% z celkové vykoledované částky za Charitu Odry) 

  • Práce s lidmi bez přístřeší
  • Obnovení a zajištění autoparku
  • Obnova a rozšíření půjčovny kompenzačních pomůcek

Děkujeme za vaši štědrost!

Charita Odry

Tříkrálová sbírka 2023

Charita Odry pomáhá v těchto městech a obcích: Březová, Budišov nad Budišovkou, Čermná ve Slezsku, Fulnek, Heřmanice u Oder, Heřmánky, Hladké Životice, Jakubčovice nad Odrou, Jeseník nad Odrou, Kujavy, Luboměř, Mankovice, Odry, Spálov, Staré Těchanovice, Suchdol nad Odrou, Svatoňovice, Větřkovice, Vítkov, Vražné, Vrchy.

BANKOVNÍ PŘEVOD

Účet Tříkrálové sbírky: 66008822/0800

Variabilní symbol za Charitu Odry: 777988011

DÁRCOVSKÁ SMS

Pošlete jednorázovou nebo trvalou DMS ve tvaru

DMS KOLEDA 30 nebo DMS TRV KOLEDA 30
DMS KOLEDA 60 nebo DMS TRV KOLEDA 60
DMS KOLEDA 90 nebo DMS TRV KOLEDA 90


na číslo: 87 777