Zveme vás na Noc kostelů v pátek 2. června

Program

17 hodin Mše svatá

18 hodin Program pro děti se živými sochami svatých

19 hodin Povídání o pouti do Izraele

21 hodin Večer chval

Doprovodný program

Výstava „Nebe očima dětí“ – práce dětí z místních mateřských škol

Kavárna – venku před vchodem do kostela (v případě hezkého počasí) jinak ve společenské místnosti na faře

Komentované prohlídky kostela – 10 – 16:30 hodin

Web Noci kostelů kde najdete aktuality a programy i z jiných kostelů v našem okolí.

Farní kostel Nejsvětější Trojice ve Fulneku

Projděte se o letošní Noci kostelů fulneckým chrámem a potkejte se s místními svatými. Po splnění všech úkolů dostanete od archanděla Gabriela v nebi dárek. Jak se do toho „Nebe“ dostanete? Po tajném schodišti, na které vás navede sv. Jan Nepomucký. Pokud jste ještě nebyli v Izraeli, nechte se inspirovat vyprávěním A. Svobodníka. Přinese nám osobní svědectví o putování do svaté země, kterou nedávno se svou ženou navštívil. Večer bude zakončen hudbou a zpěvem chválové kapely, která vystoupí poprvé v novém složení. Občerstvení na vás bude čekat v naší farní kavárně!