Uzávěrka přihlášek na fulnecký proud poutě k Božímu milosrdenství v neděli 9.7.

Zdá se, že po několika letech opět vyrazí z Fulneku jeden z proudů poutě k Božímu milosrdenství. Začínat by se mělo 22. července 2023 tradičně od kostela Nejsvětější Trojice ve Fulneku. Přespávat se bude také na obvyklých zastávkách: Podlesí, Dolany, Náměšť na Hané, Konice, Letovice, Bystřice N. P. a 28. července by měl fulnecký proud dorazit po zdolání 188 km do Slavkovic.

Aktuální informace naleznete na webu poutě. Otec Jozef momentálně zjišťuje zájem ze strany poutníků a vše se organizačně ladí. Proto se prosím na něj obraťte, popř. se můžete přihlásit přes tento formulář .

Uzávěrka přihlášek na fulnecký proud je v neděli 9. 7.

Také jste zváni přímo do Slavkovic , i když nebudete putovat, na setkání poutníků.