Farní volejbalový turnaj tuto neděli v sokolovně

Aktuálně – vzhledem k počasí se odehraje turnaj v sokolovně, prosíme hráče, ať přijdou ve 13:30, hrát se začne od 14 hodin. K dispozici na místě bude čepované pivo a čerstvá káva. Pokud nemáte na deštivé nedělní odpoledne program, přijďte nám fandit!

Zveme všechny volejbalové příznivce na další ročník farního volejbalového turnaje, který se uskuteční v neděli 6. srpna, ve 14 hodin. Zahrát si můžete za jeden ze čtyř týmů – Fulnek, Stachovice, Lukavec nebo Děrné, které naposledy zvítězilo.

Vítáni jsou srdečně také fanoušci!

Tradičně prosíme účastníky o přinesení dobrot na společný stůl, startovné se neplatí.

Družstva jsou smíšená, na hřišti alespoň dvě ženy. Hrají se zkrácené sety do 15 bodů systémem každý s každým, poté boj o třetí místo a finále.

Těšíme se na vás!