Volejbalový turnaj přinesl vyrovnané duely

V neděli 6. srpna 2023 se odehrál již pátý ročník farního volejbalového turnaje. Počasí bylo chladné a deštivé a tak jsme byli velmi rádi za zázemí v místní sokolovně. Tímto děkujeme za vstřícnost panu Sklenskému. Postupně dorazili z dovolených všichni hráči a tak se mohly rozběhnout zápasy mezi družstvy Fulneku, Děrného, Stachovic a Lukavce (který tvořil Libor B. z Lukavce a zbytek světa 🙂 ). I přes nepřízeň počasí dorazili fanoušci, kterým moc děkujeme za podporu!

Po vyrovnaných bojích, u kterých občas přestaly platit přírodní zákony a vybíraly se míče, které už dávno měly skončit na zemi, se o třetí místo utkaly týmy Děrného a Stachovic a ve finále se setkaly týmy Fulneku a Lukavce. První finálový set ovládl Lukavec, ve druhém Fulnek srovnal skóre a tak rozhodl třetí set. V něm nakonec urval vítězství na svou stranu Lukavec těsným výsledkem 15:13 a získal putovní pohár, který najdete u Balharů 🙂 .

Děkujeme Olince M. za organizaci a všem, kteří dorazili a vytvořili přátelskou atmosféru turnaje. Těšíme se na příští rok, kdy se doufáme opět sejdeme, pravděpodobně v neděli 4. srpna 2024. Sportu zdar a volejbalu zvlášť!