Pozvánka na Noc kostelů v pátek 7. 6.

Opět po roce bychom vás chtěli srdečně pozvat do našeho chrámu Nejsvětější Trojice na návštěvu v rámci celostátní akce „Noc kostelů“. Začínáme už v 17 hodin. Věříme, že si každý vybere to své, ať už to bude program pro děti, koncert, komentovaná prohlídka, procházení oživlou gotickou chodbou či biblickou zahradou, nebo se zastavíte v noci jen v tichu a zapálíte svíčku. Novinkou letošního roku je otevření kostela až do půlnoci.

Opět budete mít možnost dát si dobrou kávu, malinovku nebo třeba šálek čaje a k tomu různé klášterní speciality v naší kavárně ve farním dvoře. Pokud bude pršet, kavárna se přesune do společenské místnosti. Letošní novinkou bude také „naslouchající srdce“ – otec Tomáš vám bude k dispozici, pokud byste si chtěli o čemkoliv popovídat.

Těšíme se na Vás!

Možnost komentované prohlídky bude jako každý pátek také od 10 do 15 hodin. Mše svatá bude výjimečně už v 8 hodin ráno.

Navštivte i další chrámy: Noc kostelů.