Unie katolického apoštolátu

Milá sestro, milý bratře.

Už se nějakou dobu známe - z pěších poutí, z exercicií, z farnosti...
       
Zveme Vás do rodiny! Jedná se o spolutvoření Unie katolického apoštolátu. 
  
Zveme na první setkání, během kterého bychom především řekli, co je to Unie katolického apoštolátu a jaká by byla vstupní formace. Také chceme říct, co to obnáší k ní patřit: tedy co chceme sobě navzájem v Unii nabídnout. Schválně nepoužívám slov "my" a "vy", neboť se jedná o jednu rodinu, kterou mnohdy už tvoříme skrze vztahy, které mezi námi jsou.         
První setkání se uskuteční v sobotu 6. 10. v 9.00 hod. v Radešínské Svratce. Pokud máte zájem, můžete přijet už v pátek. 5. 10. Je totiž první  pátek v měsíci a v Radešínské Svratce je mše sv. v 18.00 hod., po ní následuje Nikodémova noc, a tedy adorace v tichu s příležitostí zpovědi. V sobotu, a je to první sobota v měsíci, je zde v 7.30 růženec, pak v 8.00 hod. mše sv. a po ní 15-ti minutové rozjímáni. Pak následuje samotné setkání o Unii. Bude tam asi půl hodinová přednáška, pak možnost otázek a sdílení - jde přece o to, abychom se společně zamýšleli, jak uskutečňovat Unii katolického apoštolátu. Setkání povede P. Jan David, SAC. Setkání je pro dospělé a mládež. Pro děti máme hřiště :)
Stojí za to zůstat zde do neděle. 7. 10. je pouť ke sv Faustyně ve Slavkovicích: plakátek s programem naleznete v příloze.
Samozřejmě se můžete zúčastnit třeba jenom setkání. 
Pokud jde o ubytování, tak na faře v Radešínské Svratce máme asi do 20 míst, kde by mohly být ubytované ženy - je ale potřeba, abyste měly spacák. Pokud jde o muže a rodiny, tak budeme hledat místo u našich farníků ve Svratce, případně i v Jámách. 
 
Těšíme se na Vás
Otcové pallotini