Ohlášky z 1. neděle adventní

♣ Dnes odpoledne v 16 hodin jste srdečně zváni na adventní koncert do kaple v Jílovci. Poprvé zde můžete vidět nově zrestaurovaný vzácný dřevěný betlémek.
♣ Dobu adventní, dobu očekávání a ztišení se před vánocemi prožijeme v letošním roce při rorátních mších svatých vždy ve středu v 6:45 v kostele svatého Petra a Pavla v Děrném, ve čtvrtek v 6:45 v kostele svatého Jana Křtitele v Lukavci a v sobotu v 8 hodin v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Jerlochovicích.
♣ Při mši svaté na vesnicích a v pátek ve Fulneku se budeme společně modlit k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu.
♣ V tomto týdnu budeme navštěvovat naše nemocné.
 ♣ Ve čtvrtek 5. prosince v 17 hodin zveme na mši svatou do Děrného. Po mši svaté přijde Mikuláš. Své děti můžete přihlásit do úterý 3. prosince u p. Chrástkové Marie a p. Erteltové Ludmily. Cena balíčku je 50 Kč.
♣ V sobotu 7. prosince od 8:30 bude na faře brigáda.
♣ Animátoři Bíloveckého děkanátu srdečně zvou všechny od 3. do 9. třídy na Zimní děkanátní setkání, které se bude konat v Městském kulturním centru ve Fulneku 7. a 8. prosince. Přihlášky a bližší informace na https://animabilovec.webnode.cz/zimni-dekanatko/.
♣ Do kostela svatého Josefa zveme každou adventní neděli v 8:30 ke svátosti smíření.
♣ Na příští neděli byla vyhlášená sbírka na TV NOE.
♣ Na Večer chval jste zváni v sobotu 14. prosince ve 20 hodin do kostela sv. Bartoloměje v Odrách. Součástí večera bude přímluvná modlitba, svátost smíření, modlitba s kapelou a závěrečné agapé.
♣ V neděli 15. prosince v 17:30 na faře budou mít organizační schůzku rodiče, jejichž děti přistoupí v letošním katechetickém roce k 1. svatému přijímáni.
♣ Vzadu v kostele je za dobrovolný příspěvek k odběru Průvodce adventem.