Ohlášky z 5. neděle v mezidobí

♣ Ve sbírce na opravy se vybralo 21 376 Kč.
♣ V úterý 11. února slavíme svátek Panny Marie Lurdské a světový den nemocných. Při této příležitosti navštíví naší kněží v tomto týdnu nemocné farníky a budou udělovat svátosti.
♣ Svátost pomazání nemocných budeme udělovat hromadně při mších svatých: Stachovice – úterý, Děrné – středa, Lukavec – čtvrtek, Fulnek – úterý a pátek. Přijetí svátosti nemocných je spojeno se svatou zpovědí.
♣ Ve středu zveme na setkání v 8:30 na faru seniory.
♣ V pátek zveme ministranty v 18 hodin na mši svatou a následně na setkání.
♣ V sobotu 15. února zveme v 16 hodin na  mši svatou s nedělní platností do Jílovce.
♣ V pátek 21. února slavíme blahoslaveného Richarda Henkese SAC. Na tuto památku se budeme společně připravovat při bohoslužbách modlitbou novény k P. Richardu Henkesovi od středy 12. února.
♣ Členy farní rady zveme v úterý 18. února v 19 hodin na faru na setkání, ekonomická rada bude mít setkání od 20 hodin.
♣ Centru pro rodinu zve v sobotu 22. února do Opavy seminář s manžely Smékalovými na téma: Když  se do manželství vkrádá stres Přihlášky:jdostalova@prorodiny.cz, mobil:  731625617.