Modlitba pro Pána 24/7

Milí farníci,
naše mládež přišla s nápadem společné modlitby za sebe navzájem na tento svatý týden. Název je 24/7, tedy že 7  dnů svatého týdne a 24 hodin věnujeme společně a za sebe navzájem modlitbu Pánu.
Zapisujte se prosím do tabulky, ve kterou hodinu se budete modlit. Pátek je zarezervovaný pro mládež :), která by šla jinak v tento den na pouť do Hradce nad Mor. na Kalvárii. Náš pohyb je omezený, ale nic nemůže omezit naši modlitbu. Budeme prožívat také svaté třídenní doma, na kterém bychom byli jinak v kostele nebo bychom se šli pomodlit k Božímu hrobu. Právě tento čas můžeme prožít doma v modlitbě za sebe navzájem. Ať nám i tato aktivita pomůže.
Díky za každou modlitbu a čas pro Pána!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/18wtxK7jh5oQfEISRlFgJsCBreA1KM2RAkE4z6xgeWzQ/edit#gid=0