Ohlášky 24. týdne v mezidobí

♣ Ve sbírce na opravy se vybralo 27 750 Kč. Děkujeme všem dárcům a také těm, kteří při každé mši svaté slouží při vybírání finančních darů.

♣ V pondělí si v církvi připomínáme svátek Povýšení svatého kříže. Zveme 18 hodin na mši svatou do Stachovic, která bude sloužena za naší farnost. Z tohoto důvodu nebude mše svatá ve Stachovicích v úterý.

♣ V úterý si při mši svaté ve Fulneku připomeneme 1. výročí blahořečení zdejšího mučedníka p. Richarda Henkese,  Pallotina.

♣ V pátek zveme ministranty na setkání, které začne mší svatou v 18 hodin. Rodiče prosíme o povzbuzení svých synů.

♣ Na poutní mši svatou k svatému Matouši jste srdečně zváni do Jílovce v neděli 20. září ve 14 hodin.

♣ Výuka náboženství začne v tomto týdnu. Z důvodu koronavirové situace bude výuka všech skupin probíhat na faře.