Ohlášky 4. týdne adventu

♣ K předvánoční svátosti smíření zveme dnes (20.12.) odpoledne od 14 do 16 hodin do kostela Nejsvětější Trojice. Budou zpovídat 3 kněží.
♣ Dnes (20.12.) odpoledne v 16 hodin zveme do kostela Nejsvětější Trojice na mši svatou.
♣ Po mši svaté bude do 19 hodin zpřístupněn kostel Nejsvětější Trojice pro individuální návštěvu, modlitbu a ztišení a k prohlídce.
♣ Od úterý si můžete odnést z kostelů poselství Vánoc „Betlémské světlo“.
♣ Počátkem tohoto týdne budeme navštěvovat naše nemocné.
♣ Do Děrného a Lukavce zveme i tento týden v 6:45 na rorátní mše svaté.
♣ Zveme vás k betlému do kostela Nanebevzetí Panny Marie v Jerlochovicích. Vznikal během roku díky jednomu řezbáři a díky štědrým dárcům. Bude poprvé vystaven ve vánoční době: 26.12., 27.12., 3.1. a 10.1., vždy od 14 do 15 hodin.
♣ Ve dnech 25. 12. – 27. 12. a 1. 1. – 3. 1. vždy od 17 do 19 hodin zveme do kostela Nejsvětější Trojice na vánoční večery. Pokud máte někdo zájem pomoci s hlídáním kostela při vánočních večerech, můžete se obrátit na o. Jozefa – 731322087.
♣ Příští neděli 27. prosince je svátek Svaté Rodiny Ježíše, Marie a Josefa. Po mši svaté ve Vrchách se společně přesuneme ke kapličce zasvěcené Svaté Rodině, kde proběhne společná modlitba za rodiny
a zdejší obec.
♣ Tento a příští týden nebudou odpolední adorační modlitby v kapli na faře.