Ohlášky farních akcí a významných událostí

24 hodin pro Pána

Děkanát Bílovec zve v pátek 29. března od 15 hodin do soboty 30. března do kostela svatého Bartoloměje v Odrách k prožití 24 Hodin pro Pána. Naše farnost povede v sobotu od 15 hodin korunku k Božímu milosrdenství. Po celou tuto dobu bude otevřen kostel k modlitbě, vystavena Nejsvětější svátost k adoraci společné i soukromé, přítomen kněz nabízející svátost smíření či rozhovor.

Kdy a kde:
Pátek, 29 Březen, 2019 - 15:00
Korunka k Božímu milosrdenství

Mše svatá s katechezí pro děti

V pátek zveme na mši svatou s katechezí pro děti. Nácvik písní začíná v 17 hodin. Po mši svaté bude mít mladší mládež setkání.

Slavnost sv. Josefa

Na úterý připadá slavnost sv. Josefa, snoubence Panny Marie. Zveme na mši svatou v 17 hodin do Stachovic a v 18 hodin do kostela ve Fulneku.

Postní doba - kartičky

Letošní postní dobu budeme prožívat s bližními Pána Ježíše. Součásti Dne Páně jsou kartičky s postním předsevzetím pro dospělé, děti i mládež. Děti dostanou velký pracovní list, na ten si mohou kartičky lepit a postupně za splněný úkol vybarvit květinku. Pracovní list je shodný s nástěnkou, která je v kostele.

Pracovní list v pdf ke stažení.

Křížová cesta

Každý pátek ve Fulneku a během týdne na vesnicích se půl hodiny před mší svatou koná křížová cesta. Zveme vás všechny na křížovou cestu, zvláště děti a mládež.