Ohlášky farních akcí a významných událostí

Zimní děkanátní setkání

Animátoři děkanátu Bílovec připravili pro naše děti zimní děkanátní setkání, které se uskuteční 1. a 2. prosince v Odrách na církevní škole svaté Anežky České. Téma setkání „Všichni svatí“. Bližší informace na plakátku.

Pouť ke sv. Kateřině

Na poutní mši svatou ke svaté Kateřině zveme v neděli 25. listopadu v 8 hodin. V Děrném bude mimořádně mše svatá v 7:30.

Neděle, 25 Listopad, 2018 - 08:00

Církevní silvestr

V sobotu 24. listopadu v 16 hodin proběhne v sále MKC Fulnek tradiční církevní silvestr. Těšit se můžeme na zábavu pro malé i velké a bohaté občerstvení.

Sobota, 24 Listopad, 2018 - 16:00

Farní rada

V úterý 20. listopadu zveme na setkání členy farní rady.

Úterý, 20 Listopad, 2018 - 18:45

Koncert

Comenius Fulnek pořádá v neděli 18. listopadu v 16 hodin v kostele Nejsvětější Trojice ve Fulneku koncert věnovaný páteru Antonínu Brossmannovi. Učinkují Martina Kociánová a Ondřej Gillig.

Neděle, 18 Listopad, 2018 - 16:00

Sbírka na podporu biblického apoštolátu

Příští neděli je sbírka na podporu biblického apoštolátu.

Svatba

V sobotu 17. listopadu v kostele sv. Petra a Pavla v Děrném uzavřou svátostné manželství Adam Kopecký a Sylva Skočková. Doprovázejte je svými modlitbami.

Kdy a kde:
Sobota, 17 Listopad, 2018 (Celý den)

Mše svatá s nedělní platností

V sobotu zveme v 16 hodin do kaple v Jílovci na mši svatou s nedělní platností.

Sobota, 17 Listopad, 2018 - 16:00

Setkání - ministranti

V pátek po mši svaté budou mít setkání ministranti.

Pátek, 16 Listopad, 2018 - 18:45

Památka sv. Anežky České

V úterý při mši svaté ve Stachovicích a ve Fulneku si připomeneme svatou Anežku Českou, patronku Čech.