Ohlášky farních akcí a významných událostí

Pouť do Medžugorje

V červnu od 20. do 26. se pořádá pouť do Medžugorje.

Cena 2600 Kč + 65 Euro.

Program:

2x půldenní pobyt u moře,
duchovní program,
seznámení se s místem,
svědectví,
společné mše svaté.

Přihlásit se můžete do konce ledna u Katky Kučerkové - katerinakucerková@centrum.cz, mobil: 604 919 709. Více informací na plakátku.

Kdy:
Sobota, 20 Leden, 2018 (Celý den) - Pátek, 26 Leden, 2018 (Celý den)

Duchovní obnova pro muže - Opava

Centrum pro rodinu a sociální péči zve v sobotu 20. ledna do pastoračního střediska minoritského kláštera v Opavě na duchovní obnovu pro muže, kterou povede o. Lukáš Engelmann. Téma obnovy „Strach nemá v lásce místo“ a „Jak předávat víru v rodinách“.

Kdy:
Sobota, 20 Leden, 2018 (Celý den)

Triduum k sv. Vincenci Pallotimu

Ve dnech 19. – 21. ledna zveme na triduum k sv. Vincenci Pallotimu, zakladateli Společnosti katolického apoštolátu – Pallotinů. Duchovní obnovu povede o. Jan David SAC. Od pátku 13. ledna zveme v rodinách k modlitbě noveny k svatému Vincenci Pallottimu. Novena je součástí Dne Páně.

Kdy:
Pátek, 19 Leden, 2018 (Celý den) - Neděle, 21 Leden, 2018 (Celý den)

Volby do pastorační rady

Vzhledem k dovršení pětiletého období existence současné Pastorační rady farnosti dochází k její nové volbě. Dnes po mši svaté budou k odběru označené lístky, na které napíšete jméno svého kandidáta.

Ty je nutné odevzdat v neděli 21. ledna do košíků při nedělní sbírce.

Kdy:
Pondělí, 15 Leden, 2018 (Celý den) - Neděle, 21 Leden, 2018 (Celý den)

Poděkování

Pořadatelé 3. farního plesu děkují všem, kteří se plesu zúčastnili, přišli si zatančit a pobavit se s ostatními. Zvláště děkují těm, kteří podpořili plesovou tombolu.

Kdy:
Pondělí, 15 Leden, 2018 (Celý den) - Sobota, 20 Leden, 2018 (Celý den)