Mimo farnost

Večer chval - Odry

Na Večer chval jste zváni v sobotu 3. března v 19 hodin do kostela v Odrách. V průběhu večera bude příležitost ke svátosti smíření. 

Duchovní obnova

Římskokatolický děkanát Bílovec srdečně zve ženy v sobotu 17. března v 9 hodin na faru do Fulneku  a muže v neděli 18. března ve 14 hodin na faru do Bílovce na duchovní obnovu. Duchovní obnovu na téma "Skutky duchovního milosrdenství" povede p. Víťa Řehulka. Bližší informace na plakátku.  

Diecézní setkání mládeže

Diecézní setkání mládeže Ostravsko-opavské diecéze s otcem biskupem v letošním roce proběhne ve dnech 16. - 18. března v Hlučíně. Setkání je určeno pro mládež od 14 let. Registrace do neděle 11. března. Bližší informace na plakátku.  

Pouť do Medžugorje

V červnu od 20. do 26. se pořádá pouť do Medžugorje.

Cena 2600 Kč + 65 Euro.

Program:

2x půldenní pobyt u moře,
duchovní program,
seznámení se s místem,
svědectví,
společné mše svaté.

Přihlásit se můžete do konce ledna u Katky Kučerkové - katerinakucerková@centrum.cz, mobil: 604 919 709. Více informací na plakátku.  

Duchovní obnova pro muže - Opava

Centrum pro rodinu a sociální péči zve v sobotu 20. ledna do pastoračního střediska minoritského kláštera v Opavě na duchovní obnovu pro muže, kterou povede o. Lukáš Engelmann. Téma obnovy „Strach nemá v lásce místo“ a „Jak předávat víru v rodinách“.

Večer chval v Odrách

Na Večer chval jste zváni v sobotu 16. prosince v 19 hodin do kostela v Odrách. V průběhu večera bude příležitost ke svátosti smíření.

Děkanátní setkání

Animátoři děkanátu Bílovec zvou děti od 3. do 9. třídy na děkanátní setkání. Letošní setkání se uskuteční v Bílovci 2. a 3. prosince.

Sraz účastníků v 9 hodin u kostela sv. Mikuláše.

Mše svatá za zemřelé kněze oderského děkanátu

Na mši svatou za zemřelé kněze oderského děkanátu zveme ve středu 8. listopadu v 9:30 do kostela v Odrách. Mši svatou za zemřelé spolubratry budou sloužit kněží našeho děkanátu.

Setkání „Osamělých vlků“

Rozvedení muži jsou zváni ve dnech 10. - 12. listopadu do Zvole u Zábřehu na setkání „Osamělých vlků“.

Bližší informace zde.

750. výročí sv. Hedviky

Biskupství ostravsko-opavské zve u příležitosti 750. výročí kanonizace sv. Hedviky v sobotu 28. října do polské Trzebnice.

Program:

10:30  mše svatá v bazilice sv. Hedviky
13:30  pobožnost ke sv. Hedvice
adorace a svátostné požehnání

Doprava vlastními prostředky.

Stránky

Subscribe to Mimo farnost