Fulnek, Chrám Nejsvětější Trojice

Křížová cesta Fulnekem

Rádi bychom Vás pozvali na křížovou cestu našim městem Fulnekem, která se bude konat v pátek 23. března od 18:30. Začneme v kostele Nejsvětější Trojice a ukončíme u kostela svatého Josefa. Z tohoto důvodu nebude křížová cesta před mší svatou.

Slavnost sv. Josefa

Na pondělí 19. března připadá slavnost sv. Josefa, snoubence Panny Marie. Zveme na mši svatou v 18 hodin do kostela ve Fulneku.

Mše svatá pro děti a spolčo

V pátek 2. března v 18 hodin zveme do kostela ve Fulneku na mši svatou s kázáním pro děti. Po mši svaté zveme mládež na spolčo.

Adorace

Ve čtvrtek 1. března zveme po mši svaté do kostela ve Fulneku na adoraci „Za prohloubení víry v rodinách a za nová kněžská a řeholní povolání“.

1. pátek v měsíci

Tento týden je první pátek v měsíci. Ve všech kostelích se budeme modlit k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu. Ve Fulneku jste zváni k modlitbě v 17:20.

Duchovní obnova

Římskokatolický děkanát Bílovec srdečně zve ženy v sobotu 17. března v 9 hodin na faru do Fulneku  a muže v neděli 18. března ve 14 hodin na faru do Bílovce na duchovní obnovu. Duchovní obnovu na téma "Skutky duchovního milosrdenství" povede p. Víťa Řehulka. Bližší informace na plakátku.  

24 hodin pro Pána

Římskokatolický děkanát Bílovec pod záštitou Papežské rady pro novou evangelizaci Vás zve od pátku 9. března od 15 hodin do soboty 10. března do 15 hodin do kostela Nejsvětější Trojice ve Fulneku k prožití 24 HODIN PRO PÁNA. Po celou tuto dobu bude otevřen kostel k modlitbě, vystavena Nejsvětější svátost k adoraci společné i soukromé, přítomen kněz nabízející svátost smíření či rozhovor.

Svátek Stolce svatého apoštola Petra

Na čtvrtek 22. února připadá svátek Stolce svatého apoštola Petra. Zveme na mši svatou v 17 hodin do Lukavce a v 18 hodin do Fulneku.

Památka Alžběty Sanny

Na sobotu 17. února připadá nezávazná památka Alžběty Sanny, světské spolupracovnice sv. Vincence Pallottiho. Zveme na mši svatou v 8 hodin do kostela ve Fulneku. 

Setkání ministrantů

Po mši svaté zveme na setkání ministranty.

Stránky

Subscribe to Fulnek, Chrám Nejsvětější Trojice