Fulnek, Kostel sv. Josefa

Pouť k sv. Jiří - Vrchy

V neděli 22. dubna srdečně zveme do Vrchů na pouť k svatému Jiří. Z Fulneku půjde pěší pouť. Sraz bude ve 13 hodin u kostela svatého Josefa. Ve Vrchách začne poutní mše svatá v 15 hodin. Po mši svaté zveme k eucharistickému průvodu.

Pěší putování ke kapličce zasvěcené Panně Marii Loretánské

V neděli 17. září zveme na společné pěší putování ke kapličce zasvěcené Panně Marii Loretánské, která se nachází na kraji lesa Nadějov, na lesnatém svahu mezi vesnicemi Vrchy a Lukavec.

Sraz účastníků ve 13:30 u kostela sv. Josefa ve Fulneku,
u kapličky svaté Trojice - rozcestí na Lukavec ve 14 hodin.

Mariánská pobožnost u kapličky začne přibližně v 15:30.

Pouť k sv. Jiří - Vrchy

V neděli 30. dubna srdečně zveme do Vrchů na pouť k svatému Jiří.

Z Fulneku půjde pěší pouť. Sraz bude ve 13 hodin u kostela svatého Josefa. Ve Vrchách začne poutní mše svatá v 15 hodin. Po mši svaté zveme k eucharistickému průvodu. Hlavním celebrantem mše svaté bude o. Petr Bohačík, farář z Březové.

Pouť ke sv. Jiří - Vrchy

V neděli 24. dubna bude  pouť ve Vrchách k svatému Jiří.

Z Fulneku půjde pěší pouť. Sraz bude ve 13 hodin u kostela svatého Josefa. Ve Vrchách začne poutní mše svatá v 15 hodin.  Po mši svaté zveme k eucharistickému průvodu. Kazatelem při mši svaté bude misionář z Kazachstánu o. Kryštof Kravčak.

Ve Fulneku nebude korunka.

Pouť Jílovec

V neděli 20. září zveme na poutní mši svatou do Jílovce k svatému Matouši. Z Fulneku půjde pěší pouť.

Program pouti:

12:30 – sraz u kostela Nejsvětější Trojice ve Fulneku,
13:00 – odchod od kostela sv. Petra a Pavla v Děrném,
13:30 – modlitba růžence,
14:00 – mše svatá.

Děti se mohou těšit na nafukovací hrad a všichni na společné posezení.

Pouť ve Vrchách k svatému Jiří

V neděli 26.4. bude  pouť ve Vrchách k svatému Jiří. Z Fulneku půjde pěší pouť. Sraz bude ve 13:00 u kostela svatého Josefa. Ve Vrchách začne poutní mše svatá v 15 hodin Korunkou k Božímu milosrdenství. V kostele ve Fulneku se  Korunku modlit v neděli nebudeme.

Pouť Vrchy

V neděli 4.5. zveme na poutní mši svatou do Vrchů k svatému Jiří. Z Fulneku půjde pěší pouť. Sraz bude ve 13:00 u kostela svatého Josefa. Ve Vrchách začne poutní mše svatá v 15 hodin Korunkou k Božímu milosrdenství. V kostele ve Fulneku se Korunku modlit nebudeme.

Subscribe to Fulnek, Kostel sv. Josefa