Děrné, Kostel sv. Petra a Pavla

Památka Umučení svatého Jana Křtitele

Ve středu si připomínáme památku Umučení svatého Jana Křtitele. Zveme na mši svatou v 18 hodin do Fulneku a v 19 hodin do Děrného.

Děrné a Fulnek

Ve středu si při mši svaté v 18 hodin ve Fulneku a v 19 hodin v Děrném připomeneme slavnost Nanebevzetí Panny Marie.

Pouť Lukavec a Děrné

V neděli 24. června zveme na pouť ke sv. Janu Křtiteli do Lukavce a o týden později 1. července na pouť ke sv. Petru a Pavlu do Děrného. Poutní bohoslužby začnou v 9 hodin a po obou bude následovat eucharistický průvod.

Koncert Andrzeje Bialka

V rámci koncertů cyklu „Čtvero ročních období – hudební výlety“ zveme do kostela sv. Petra a Pavla v Děrném v sobotu 16. června v 18 hodin na varhanní recitál Andrzeje Bialka.

Svátek sv. Marka, evangelisty

Ve středu slavíme svátek sv. Marka, evangelisty. Zveme na mši svatou v 18 hodin do Fulneku a v 19 hodin do Děrného.

Živý betlém

Farníci z Děrného a Fulneku srdečně zvou v pondělí v 17 hodin do Děrného na „Živý betlém“.

Připomínka sv. Cecílie

Ve středu při mši svaté v 17 hodin v Děrném a v 18 hodin ve Fulneku si připomeneme sv. Cecilii, pannu a mučednici, patronku církevní hudby.

Svátek sv. Lukáše

Ve středu slavíme svátek sv. Lukáše, evangelisty. Zveme na mši svatou v 17 hodin do Děrného a v 18 hodin do Fulneku.

Památka sv. Jana XXIII

Ve středu slavíme památku sv. Jana XXIII., papeže, který byl kanonizován společně s Janem Pavlem II. Zveme na mši svatou v 17 hodin do Děrného a v 18 hodin do Fulneku.

Dožínky

V neděli 17. září zveme do kostela v Děrném na dožínkovou mši svatou.

V neděli 17. září bude pravidelná sbírka na církevní školy.

Subscribe to Děrné, Kostel sv. Petra a Pavla