Lukavec, Kostel sv. Jana Křtitele a sv. Barbory

Svátek sv. Ondřeje

Ve čtvrtek je svátek sv. Ondřeje, apoštola. Zveme na mši svatou do Lukavce a do Fulneku.

Památka sv. Klementa I.

Ve čtvrtek slavíme památku sv. Klementa I., čtvrtého papeže a mučedníka. Zveme na mši svatou v 17 hodin do Lukavce a v 18 hodin do Fulneku.

Posvěcení Lateránské baziliky

Ve čtvrtek slavíme svátek Posvěcení lateránské baziliky. Zveme na mši svatou v 17 hodin do Lukavce a v 18 hodin do Fulneku.

Připomínka sv. Radima

Ve čtvrtek si připomínáme sv. Radima, jednoho z ochránců naší vlasti. Zveme na mši svatou v 17 hodin do kostela v Lukavci a v 18 hodin do kostela ve Fulneku.

Slavnost sv. Václava

• Ve čtvrtek je slavnost svatého Václava, hlavního patrona českého národa. Zveme na mši svatou v 9 hodin do kostela ve Fulneku a v 17 hodin do kostela v Lukavci.
  • Ve čtvrtek se budeme společně modlit v kostele korunku, odpolední adorace nebude.
  • Na slavnost sv. Václava jste srdečně zváni na pouť do Staré Boleslavi. Bližší informace na plakátku.

Svátek sv. Matouše

Ve čtvrtek 21. září slavíme svátek sv. Matouše, apoštola a evangelisty. Zveme na mši svatou v 18 hodin do kostela ve Fulneku a v 19 hodin do kostela v Lukavci.

Svátek Povýšení svatého Kříže

Ve čtvrtek 14. září o svátku Povýšení svatého Kříže zveme na mši svatou v 18 hodin do kostela ve Fulneku a v 19 hodin do kostela v Lukavci.

Svátek sv. Bartoloměje

Ve čtvrtek slavíme svátek sv. Bartolomějě, apoštola. Zveme na mši svatou do Fulneku v 18 hodin a do Lukavce v 19 hodin.

Pobožnost k sv. Anně

V neděli 23. července zveme v 15 hodin na pobožnost ke svaté Anně u kapličky za Lukavcem.

Pouť ke svatému Janu Křtiteli

V neděli 18. června v 10:30 zveme na pouť ke svatému Janu Křtiteli do Lukavce. Po mši svaté půjdeme v slavnostním průvodu s Nejsvětější svátosti kolem kostela.

Subscribe to Lukavec, Kostel sv. Jana Křtitele a sv. Barbory