Vrchy, Kostel sv. Jiří

Slavnost Těla a Krve Páně

Ve čtvrtek 31. června prožíváme slavnost Těla a Krve Páně (Boží Tělo). Zveme na mši svatou v 8 hodin do Fulneku a v 17:30 do Vrchu na slavnostní mši svatou a na eucharistický průvod vesnicí. Ve Fulneku nebude odpolední adorace a v Lukavci večerní mše svatá.

Slavnost Božího těla

Na slavnost Božího Těla zveme celou naši farnost ve čtvrtek 31. května v 17:30 na mši svatou do Vrchu. Po mší svaté bude eucharistický průvod vesnicí.

Mše svatá s nedělní platností

Ve Vrchách bude mimořádně mše svatá s nedělí platností v sobotu 19.5. v 17 hodin.

Pouť k sv. Jiří - Vrchy

V neděli 22. dubna srdečně zveme do Vrchů na pouť k svatému Jiří. Z Fulneku půjde pěší pouť. Sraz bude ve 13 hodin u kostela svatého Josefa. Ve Vrchách začne poutní mše svatá v 15 hodin. Po mši svaté zveme k eucharistickému průvodu.

Koncert Komorního orchestru Kopřivnice

Do kostela sv. Jiří ve Vrchách zveme v sobotu 25. listopadu v 16 hodin na koncert Komorního orchestru Kopřivnice. Koncert je poděkováním těm, kteří přispěli na opravu varhan.

Noc kostelů

V pátek 9. června zveme vás, milí farníci, vaše příbuzné a známé na již tradiční akci Noc kostelů.

V letošním roce budou otevřeny následující kostely naší farnosti:

kostel Nejsvětější Trojice ve Fulneku – 18:00 - 22:00,
kostel sv. Jana Křtitele v Lukavci – 19 – 21 hodin,
kostel sv. Jiří ve Vrchách – 18 – 20 hodin.

Během Noci kostelů jen nutné, aby v kostele byla zodpovědná osoba. Vzadu v kostele se můžete zapsat k této službě.

Mše svatá s nedělní platností

Ve Vrchách bude mimořádně mše svatá s nedělí platností v sobotu v 18 hodin.

Pouť k sv. Jiří - Vrchy

V neděli 30. dubna srdečně zveme do Vrchů na pouť k svatému Jiří.

Z Fulneku půjde pěší pouť. Sraz bude ve 13 hodin u kostela svatého Josefa. Ve Vrchách začne poutní mše svatá v 15 hodin. Po mši svaté zveme k eucharistickému průvodu. Hlavním celebrantem mše svaté bude o. Petr Bohačík, farář z Březové.

Pouť k sv. Jiří - Vrchy

V neděli 30. dubna srdečně zveme do Vrchů na pouť k svatému Jiří.

Z Fulneku půjde pěší pouť. Sraz bude ve 13 hodin u kostela svatého Josefa. Ve Vrchách začne poutní mše svatá v 15 hodin. Hlavním celebrantem mše svaté bude o. Petr Bohačík, farář z Březové.

Mše svaté s pobožností za zemřelé

Ve středu 2. listopadu prožíváme vzpomínku na všechny věrné zemřelé. Zveme na mši svatou v 9 a v 18 hodin do kostela ve Fulneku. Mše svaté s pobožností za věrné zemřelé na hřbitově budou na vesnicích takto: Vrchy a Lukavec - 16 hodin, Děrné v 17:30.

Subscribe to Vrchy, Kostel sv. Jiří