Vrchy, Kostel sv. Jiří

Pouť k sv. Jiří - Vrchy

V neděli 22. dubna srdečně zveme do Vrchů na pouť k svatému Jiří. Z Fulneku půjde pěší pouť. Sraz bude ve 13 hodin u kostela svatého Josefa. Ve Vrchách začne poutní mše svatá v 15 hodin. Po mši svaté zveme k eucharistickému průvodu.

Koncert Komorního orchestru Kopřivnice

Do kostela sv. Jiří ve Vrchách zveme v sobotu 25. listopadu v 16 hodin na koncert Komorního orchestru Kopřivnice. Koncert je poděkováním těm, kteří přispěli na opravu varhan.

Noc kostelů

V pátek 9. června zveme vás, milí farníci, vaše příbuzné a známé na již tradiční akci Noc kostelů.

V letošním roce budou otevřeny následující kostely naší farnosti:

kostel Nejsvětější Trojice ve Fulneku – 18:00 - 22:00,
kostel sv. Jana Křtitele v Lukavci – 19 – 21 hodin,
kostel sv. Jiří ve Vrchách – 18 – 20 hodin.

Během Noci kostelů jen nutné, aby v kostele byla zodpovědná osoba. Vzadu v kostele se můžete zapsat k této službě.

Mše svatá s nedělní platností

Ve Vrchách bude mimořádně mše svatá s nedělí platností v sobotu v 18 hodin.

Pouť k sv. Jiří - Vrchy

V neděli 30. dubna srdečně zveme do Vrchů na pouť k svatému Jiří.

Z Fulneku půjde pěší pouť. Sraz bude ve 13 hodin u kostela svatého Josefa. Ve Vrchách začne poutní mše svatá v 15 hodin. Po mši svaté zveme k eucharistickému průvodu. Hlavním celebrantem mše svaté bude o. Petr Bohačík, farář z Březové.

Pouť k sv. Jiří - Vrchy

V neděli 30. dubna srdečně zveme do Vrchů na pouť k svatému Jiří.

Z Fulneku půjde pěší pouť. Sraz bude ve 13 hodin u kostela svatého Josefa. Ve Vrchách začne poutní mše svatá v 15 hodin. Hlavním celebrantem mše svaté bude o. Petr Bohačík, farář z Březové.

Mše svaté s pobožností za zemřelé

Ve středu 2. listopadu prožíváme vzpomínku na všechny věrné zemřelé. Zveme na mši svatou v 9 a v 18 hodin do kostela ve Fulneku. Mše svaté s pobožností za věrné zemřelé na hřbitově budou na vesnicích takto: Vrchy a Lukavec - 16 hodin, Děrné v 17:30.

Hudební vystoupení souborů Kalina a Krákorky

V sobotu 10. září v 17 hodin zveme do kostela ve Vrchách na hudební vystoupení souborů Kalina z Tomašova Mazověckého z Polska a Krákorek z Vrchů.

Pouť ke sv. Jiří - Vrchy

V neděli 24. dubna bude  pouť ve Vrchách k svatému Jiří.

Z Fulneku půjde pěší pouť. Sraz bude ve 13 hodin u kostela svatého Josefa. Ve Vrchách začne poutní mše svatá v 15 hodin.  Po mši svaté zveme k eucharistickému průvodu. Kazatelem při mši svaté bude misionář z Kazachstánu o. Kryštof Kravčak.

Ve Fulneku nebude korunka.

Mše sv. s nedělní platností

V sobotu 14. listopadu zveme v 16 hodin na mši svatou s nedělní platností do Vrchů a Jestřabí.

Subscribe to Vrchy, Kostel sv. Jiří