Jerlochovice, Kostel Nanebevzetí Panny Marie

Pouť do Jerlochovic

Ve středu 15. srpna slaví církev Nanebevzetí Panny Marie. U příležitosti této slavnosti zveme v neděli 12. srpna do kostela Nanebevzetí Panny Marie v Jerlochovicích na poutní mši svatou. Začneme v 15 hodin modlitbou k Panně Marii. Korunku se v kostele ve Fulneku v neděli modlit nebudeme.

Nanebevzetí Panny Marie

Mše svatá s nedělní platností

V sobotu 2. června v 16:30 zveme na modlitbu růžence a v 17:00 na mši svatou s nedělní platností do Jerlochovic. Od 16:30 bude možnost přistoupit ke svátosti smíření.

Mše svatá s nedělní platností

V sobotu 5. května v 16:30 zveme na modlitbu růžence a v 17:00 na mši svatou s nedělní platností do Jerlochovic. Od 16:30 bude možnost přistoupit ke svátosti smíření.

Růženec a mše svatá

V sobotu 7. dubna v 15:30 zveme na modlitbu růžence a v 16:00 na mši svatou do Jerlochovic. Od 15:30 bude možnost přistoupit ke svátosti smíření.

Mše svatá s nedělní platností

V sobotu 3. března zveme v 15:30 na modlitbu růžence a v 16:00 na mši svatou s nedělní platností do Jerlochovic. Od 15:30 bude možnost přistoupit ke zpovědi.

Mše svatá s nedělní platností

V sobotu 3. února zveme v 15:30 na modlitbu růžence a v 16:00 na mši svatou s nedělní platností do Jerlochovic. Od 15:30 bude možnost přistoupit ke svátosti smíření.

Pozvánka na pobožnost a mši svatou

V neděli 31. prosince zveme v 15 hodin do kostela ve Fulneku na pobožnost s poděkováním za uplynulý rok a ve 23 hodin na mši svatou slouženou na poděkování a s prosbou o Boží požehnání do nového roku do Jerlochovic.

Mše svatá a svátost smíření

V sobotu 2. prosince ve 12:30 zveme na modlitbu růžence a ve 13:00 na mši svatou do Jerlochovic. Od 12:30 bude možnost přistoupit ke svátosti smíření.

Mše svatá s nedělní platností

V sobotu 2. září v 16:30 zveme na modlitbu růžence a v 17:00 na mši svatou s nedělní platností do Jerlochovic. Od 16:30 bude možnost přistoupit ke svátosti smíření.

Subscribe to Jerlochovice, Kostel Nanebevzetí Panny Marie