GODZONE tour v Ostravě v úterý 25.10.

Zveme nejen mládež na jedinečný večer Godzone tour.

Godzone tour se bude konat již od 24. do 29. října ve čtyřech slovenských a ve dvou českých městech. Celá série koncertů začne v Praze, bude pokračovat v Ostravě, Žilině, Prešově, Banské Bystrici a poslední proběhne v Bratislavě. V každém městě se koncert bude odehrávat v čase od 18:00 do 21:00 hodin. I letos je vstup na akci bezplatný.

Bližší informace jsou postupně zveřejňovány na stránce tour.godzone.sk Jak to celé vzniklo? První turné se uskutečnilo v roce 2009 a inspirovalo k realizaci další série evangelizačních akcí pod hlavičkou projektu Godzone. Cílem Godzone tour je přinášet Evangelium novým, kreativním a moderním způsobem, čímž chce přilákat a zaujmout hlavně mladé lidi. Účastníci večerních koncertů mají možnost vidět bohatý program s hudebně- tanečnými vstupy, chválové modlitby, také jedinečné příběhy a svědectví lidí z celého Slovenska a kvalitně propracovanou videoprodukci. Poslední rok byl komplikovaný a Godzone tour 2021 s tématem Bůh není mrtvý se konalo fyzicky jen v Prešově a v Ostravě. Avšak díky vysílání TV Noe a TV Lux sledovalo Godzone tour více než sto tisíc diváků.