Vzpomínka na všechny věrné zemřelé

Dušičkový čas, jak nazýváme začátek měsíce listopadu, obrací naše myšlenky k zamyšlení nad životem, existencí, umíráním a smrti. V tyto dny navštěvujeme více hřbitovy, na hrobech zapalujeme svíčky, pokládáme věnce nebo kytice. Vzpomínáme na své zesnulé, děkujeme za jejich život a prosíme za klid pro jejich duše. Zastavme se u hrobu svých blízkých a sdílejme s nimi a pro ně chvíli modlitby.

Míli spoluobčané, drazí farníci. Pro zemřelé je darem každá modlitba, proto bychom vás chtěli pozvat ke společnému prožití dušičkových pobožností v naší fulnecké farnosti.

V neděli 30. října v 16 hodin zveme na pobožnost za zemřelé na hřbitov ve Fulneku.

Pořad bohoslužeb v kostele Nejsvětější Trojice ve Fulneku:
Pondělí 31. října 18:00 – mše svatá ze slavnosti Všech svatých
Úterý 1. listopadu 8:00 – mše svatá
Středa 2. listopadu 18:00 – mše svatá

Mše svaté s pobožností za věrné zemřelé na hřbitově na vesnicích:
Neděle 30. října
14:00 Jerlochovice
Pondělí 31. října
16:00 Vrchy
Úterý 1. listopadu
16:00 Stachovice
18:00 Lukavec
Středa 2. listopadu
16:00 Děrné.

V úterý 1. listopadu slavíme slavnost Všech svatých a ve středu 2. listopadu vzpomínku na všechny věrné zemřelé.