Farní volejbalový turnaj neděle 4. 8. v Lukavci

Zveme všechny volejbalové příznivce na další ročník farního volejbalového turnaje, který se uskuteční v neděli 4. srpna, ve 14 hodin na hřišti v Lukavci. O pohár budou tradičně zápolit čtyři týmy – Fulnek, Stachovice, Děrné a Lukavec který naposledy zvítězil.

Pokud by nám počasí nepřálo, odehraje se turnaj v sokolovně ve Fulneku. Sledujte informace tady na farním webu. Moc prosíme hráče, ať přijdou ve 13:30, hrát se začne od 14 hodin. K dispozici na místě bude čepované pivo, malinovka a čerstvá káva.

Vítáni jsou srdečně také fanoušci!

Tradičně prosíme účastníky o přinesení dobrot na společný stůl, startovné se neplatí.

Družstva jsou smíšená, na hřišti alespoň dvě ženy. Hrají se zkrácené sety do 15 bodů systémem každý s každým, poté boj o třetí místo a finále.

Těšíme se na vás!